Zabiegi Rhonda Allison
Rhonda Allison to lider na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej od 30 lat. Produkty są używane w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, chirurgii plastycznej itp. a także w codziennej pielęgnacji domowej. Niektóre produkty zalecane są również dla terapii raka skóry, dzięki silnym, naturalnym składnikom aktywnym powodują skuteczną i szybką regenerację skóry.

Tej marki używają nie tylko celebryci i gwiazdy Hollywood.

Rhonda Allison Education Center - ulokowana w Los Angeles to szkoła wyższa gdzie specjaliści medycyny estetycznej, lekarze i dermatolodzy pogłębiają swoje kwalifikacje zawodowe.

PEPTYDY ZAMIAST BOTOKSU
Rhonda Allison to lider na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej. Produkty są używane w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, chirurgii plastycznej. Dzięki silnym, naturalnym składnikom aktywnym powodują skuteczną i szybką regenerację skóry.

Rhonda Allison to nowoczesna kosmetyka oparta na peptydach. Wszystkie produkty pozyskiwane są z naturalnych zasobów, nie posiadają szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu kosmetyki mogą być używane nawet przez KOBIETY W CIAŻY

Co to są peptydy?
To białka naśladujące działanie toksyny botulinowej. Podobnie do botoksu, peptydy wpływają na pracę włókien kurczliwych. Młode komórki rozprężają się po skurczu do pierwotnych kształtów, starsze tracą tę umiejętność. Peptydy rozluźniają je i zapobiegają powstawaniu zmarszczek mimicznych poprzez niwelowanie napięcia mięśni.

Na czym polega ich działanie?
Maleńkie cząsteczki peptydów czyli aminokwasów wnikają głęboko w skórę i pobudzają ją do produkcji włókien odpowiedzialnych za napięcie i gładkość skóry.

O kosmetykach z peptydami
Kosmetyki z peptydami zaliczane są do kosmeceutyków, czyli produktów o działaniu z pogranicza kosmetologii i farmakologii. Peptydy kosmetyczne stymulują naturalne procesy fizjologiczne w skórze, są aktywne w niewielkich stężeniach i spełniają światowe wymagania stawiane komponentom kosmetycznym, takie jak doskonała czystość chemiczna i mikrobiologiczna oraz gwarantowana stabilność. Dodatkową zaletą jest mały rozmiar cząsteczek, co ułatwia peptydom pokonywanie barier skórnych.

Zabieg wybielający: Zabieg silnie symulujacy, rozswietlajaco-wybielajacy: Zabieg na naczynka i tradzik rozowaty: Szybki lifting fitness twarzy: Zabieg dla cery tlustej i z nadmiernym wydzialaniem sebum: Zabieg dla cery extremalnie suchej: Zabieg pod oczy: