Makijaż permanentny
MAKIJAŻ PERMANENTNY TO TERAZ LUKSUS I WYGODA!
Makijaż permanentny, stosowany jest do estetycznej poprawy wyglądu np: odtwarzania brwi lub korygowania ich kształtu. Nasza metoda makijażu permanentnego polega na dorysowywaniu brakujących włosków na skórze, do złudzenia przypomina naturalne włoski i jest metodą czasowo stałą utrzymującą się około 2 lat. Mając trwale zarysowany kształt, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Ty uzyskasz nadzwyczaj naturalny efekt.

W gabinecie DIAMOND korzystamy z najnowocześniejszej, cenionej na całym świecie i wielokrotnie nagradzanej metody MICROBLADING , uznawanej za najbardziej precyzyjną i bezpieczną ze wszystkich stosowanych obecnie technologii makijażu permanentnego. Polega ona na umieszczeniu pigmentu z niezwykłą precyzją w ściśle określonej warstwie skórnej.Perfekcyjną aplikację makijażu permanentnego uzyskuje się dzięki zastosowaniu urządzenia do pigmentacji, które działa jak nowoczesne piórko atramentowe.

Kształt i efekty doskonale wykonanego makijażu permanentnego są widoczne już po pierwszej wizycie, jednak dla uzyskania perfekcyjnego rezultatu zapraszamy zawsze na wizytę uzupełniającą, po około 3 tygodniach.

W przypadku farbowania rzęs henną, makijaż permanentny wykonujemy kilka dni po. Przez 7 dni po zabiegu makijażu permanentnego należy intensywnie nawilżać miejsca poddane pigmentowaniu. Przez pierwsze 10 dni wskazane jest unikanie długotrwałego kontaktu z wodą, nie powinno się też stosować mydła.

PRZECIWSKAZANIA DO WYKONYWANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO:
ciąża i karmienie piersią (dotyczy makijażu ust),
przyjmowanie sterydów – ponieważ ranki trudniej się goją,
infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i stany podgorączkowe, niewyrównana cukrzyca,
przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
bielactwo – ponieważ istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nowych zmian,
łuszczyca,
epilepsja,
skłonność do tworzenia keloidów lub bliznowców,
powiększone węzły chłonne,
nowotwór w trakcie leczenia,
skłonność do zapaleń spojówek (dotyczy makijażu oczu).
hemofilia (choroba krwi)
zakażenie wirusem HIV